Aktualności

Przemysłowych wtyczkę i gniazdo--Kangge elektryczne mikrołącznikówPrzemysłowych wtyczkę i gniazdo--Kangge elektryczne mikrołączników


1 zakres zastosowania przemysłowe gniazdami dystrybucji

Stosuje się ją do przemysłu energetycznego, sektora kolejowego, przemysłu chemicznego, przemysłu węglowego, przemysłu samochodowego, przemysłu stoczniowego, terminal kontenerowy, Lotnisko, duży plac zabaw, przemysł stalowy, przemysł elektryczny, budownictwa, przemysłu spożywczego, itp.

2. Charakterystyka przemysłowych gniazdami

Odp. materiał jest głównie PC z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej.

b: wziąć PC plastik jako przykład.

c: poziom ochrony obudowy można osiągnąć IP67.

d: grubsze powłoki, wodoodporny, odporny na kurz i odporna na korozję.

e: zgodnie z klienta musi otworzyć konfiguracja wtyczki i gniazda, wyłączniki wyciek powietrza.

f: w porównaniu ze skrzyni dystrybucyjnej ze stali nierdzewnej, ma zalety, lekki, długa żywotność, izolacji i łatwa instalacja.

g: linii nie jest brudny.

h: jeden koniec urządzenia jest wyposażony w wtyczkę.

i: zachodzi konieczność Włóż energii elektrycznej bezpośrednio do gniazda na polu gniazdo.

j: bardziej bezpiecznie korzystać z energii elektrycznej.

k: korzystanie z formularza według użytkownika potrzeb, są przenośne, ścianie i tak dalej.

3. Metoda produkcji przemysłowej gniazdami dystrybucji

a. pole powieść Jacka przemysłowe uniwersalne, obejmujący skrzyni ładunkowej, gdzie w skrzyni ładunkowej składa się bezpiecznik i gniazdo, wyłącznik pokój jest połączony z obwodu Szafka przełącznik niskiego napięcia typu szuflady, a wylot Pokój znajduje się na w lewej części sali wyłącznik, mnogość otwory gniazdo do podłączenia wtyczki są rozmieszczone na sali gniazda.

b. sali wyłącznik jest wyposażony w prowadnice uporządkowanych pionowo, a pozycja montażowa do usuwania wyłączniki jest ułożone na szyn.

c. za pomocą środków technicznych wyłącznika pokoju, pokoju gniazdka i rozdzielnice niskiego napięcia typ szuflady, wprowadzenie i dystrybucji energii można osiągnąć. Mogą być używane w różnych trudnych warunkach środowiskowych i posiada cechy wygodne i elastyczne korzystanie i plug-and-play.

d, przezwyciężyć niedostatki tradycyjne gniazda, takich jak słabe bezpieczeństwo i niezawodność, łatwe do uszkodzenia i tak dalej, za pomocą wysokiego napięcia przełączyć Szafka do gniazda 5 pole, na rozsądnych dystrybucji zasilania w celu poprawy bezpieczeństwa i stabilności gniazda operacji.


Kangge Electric.JPG